ul. Młynarska 42 lok. 115, 01-171 Warsaw, Poland

Kariera

Rozwijaj się wraz z nami

Realizujemy różnorodne zlecenia dla Klientów z całego świata, dzięki czemu z nami każdy ma szansę rozwinąć swoje umiejętności językowe oraz znaleźć dla siebie ścieżkę rozwoju. Łączy nas zaangażowanie, szybkość w działaniu, elastyczność w poszukiwaniu rozwiązań i dążenie do wspólnego celu. Wspieramy każdy pomysł i wykorzystujemy każde doświadczenie. Oferujemy elastyczne formy i miejsca współpracy. Zadania mogą być realizowane zarówno na miejscu w jednym z naszych biur jak i zdalnie.

Jeśli chcesz do nas dołączyć sprawdź do jakich zadań obecnie szukamy ludzi i skontaktuj się z naszym zespołem HR (recruitment@ccporter.com).

Aktualne ogłoszenia

Sprawdź oferty pracy i dołącz do nas

Młodszy Specjalista Helpdesk

Zakres zadań: bieżące wsparcie użytkowników pracyjących w biurach oraz zdalnie. Przygotowanie, serwisowanie oraz wykonywanie bieżących napraw sprzętu IT i biurowego. Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących wsparcie użytkowników w obszarze IT. Kontrolę uprawnień do wewnętrznych systemów. Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania i sprzętu w celu rozwiązania problemów. Szkolenie pracowników z wykorzystywania systemów firmowych oraz bezpieczeństwa danych.

Sales Specialist

Aktywnie poszukujemy osób ambitnych z dużymi umiejętnościami komunikacyjnymi i sprzedażowymi na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Nasi konsultanci kontaktują się telefonicznie z klientami w celu sprzedaży i promocji produktów klientów firmy. Potwierdzają zamówienie klienta i prowadzą go przez cały proces zakupu. Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży lub naturalnym darem do przekonywania innych. Wymagamy dyspozycyjności 40 godzin tygodniowo, dobrej znajomości języka angielskiego i motywacji do pracy z podstawą wynagrodzenia za każdą godzinę i wysokimi premiami z wyniku sprzedaży. Aby aplikować, kliknij opcję językową:

Sales Specialist with Bulgarian and Russian

Sales Specialist with Czech

Sales Specialist with French

Sales Specialist with Portuguese

Sales Specialist with Romanian and Hungarian

Sales Specialist with Spanish

Sales Specialist with Turkish

Specjalista ds. Telesprzedaży - język polski

Sales Specialist with Italian

Sales Specialist with Croatian